Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
TOP
Bemmel
Kulturhus Holten
Holten
BREStheater
Brielle
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Floralis
Lisse
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater PePijn
Den Haag
Markant Uden
Uden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Muze
Noordwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agora Theater Druten
Druten
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Buitenpoort
Huissen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Omval
Diemen
Theater de wildeman
Linschoten
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Verwachting
Ritthem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Winsinghhof
Roden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Figi Theater
Zeist
Posttheater
Arnhem
De Heeren van Dongen
Dongen
Theater aan de Schie
Schiedam
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Werftheater
Utrecht
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
S.C.C. De Ruchte
Someren
Papenstraattheater
Zwolle
Theater De Musketon
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Dok6
Panningen
C.C. `t Schaliken
Herentals
Posthuis Theater
Heerenveen
Agnietenhof
Tiel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Verwachting
Ritthem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zaterdag 13 januari 2018
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 14 januari 2018
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 17 januari 2018
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
donderdag 18 januari 2018
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
vrijdag 19 januari 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
zaterdag 20 januari 2018
20:00
Zonder verdoving
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kampanje, Den Helder
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater De Winsinghhof, Roden
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer