Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Ludens
Voorburg
Podium Reimerswaal
Rilland
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:30
Energiehuis
Dordrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Floralis
Lisse
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Markant Uden
Uden
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Winsinghhof
Roden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Verwachting
Ritthem
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Buitenpoort
Huissen
Theater De Tuin
Leusden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Druten
Druten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Verwachting
Ritthem
Schouwburg Lochem
Lochem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Agnietenhof
Tiel
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Dok6
Panningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Theater De Musketon
Utrecht
Papenstraattheater
Zwolle
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Werftheater
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Schie
Schiedam
De Heeren van Dongen
Dongen
Posttheater
Arnhem
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Diligentia
Den Haag
Theater de Hasselbak
Eemnes
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Hoftheater
Raalte
zaterdag 13 januari 2018
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
zondag 14 januari 2018
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 17 januari 2018
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 18 januari 2018
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 19 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
20:15
Zonder verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
zaterdag 20 januari 2018
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Hasselbak, Eemnes
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
De Zachtmoedige Radicaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Hoftheater, Raalte