Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Venray
Venray
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Venray
Venray
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Prismare
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Witte Theater
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Nuenen
Veluvine
Nunspeet
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Munttheater
Weert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Zaantheater
Zaandam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Schakel
Gilze
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
vrijdag 04 december 2015
20:30
Eva Crutzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Theater Zinin, Nijverdal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Sneek, Sneek
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zaterdag 05 december 2015
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 06 december 2015
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 08 december 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
woensdag 09 december 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Omval, Diemen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Richard Groenendijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
donderdag 10 december 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Prismare, Enschede
20:30
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Louter
Witte Theater, IJmuiden
Ton Kas - JABROER
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Klooster, Nuenen
Johan Goossens - Daglicht
Veluvine, Nunspeet
Kasper van Kooten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Comedy Kitchen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen! (tru-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Munttheater, Weert
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 11 december 2015
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Kolk, Assen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Evertshuis, Bodegraven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater Hofpoort, Coevorden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Parktheater, Eindhoven
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schakel, Gilze
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg