Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
Kennemer Theater
Beverwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Dialoog
Ermelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De Kei
Reusel
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
De Boodschap
Rijen
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Den Bolder
Waspik
Para
Breda
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
De Eendracht
Gemert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Dialoog
Ermelo
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Compagnietheater
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 09 december 2016
Johan Goossens - Daglicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kom, Nieuwegein
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Zaantheater, Zaandam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Enge Buren - Ruk!
Spant!, Bussum
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Koornbeurs, Franeker
Debby Petter - Bed & Breakfast
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - De Afterparty
De Dialoog, Ermelo
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
zaterdag 10 december 2016
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Het Park, Hoorn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie)
Posthuis Theater, Heerenveen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Purper's vier jaargetijden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Den Bolder, Waspik
Philippe Geubels
Para, Breda
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Eendracht, Gemert
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochen Otten
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Peiling
De Maaspoort, Venlo
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Hof 88, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lampegiet, Veenendaal
zondag 11 december 2016
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Chassé Theater, Breda
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Maaspoort, Venlo
Jasper van Kuijk - Onder de streep
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
maandag 12 december 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Dialoog, Ermelo
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Floralis, Lisse
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Lebbis - Good News Show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 13 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Agnietenhof, Tiel
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
20:00
NUHR
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schuur, Haarlem
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 14 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Yentl & de Boer, De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg de Lawei, Drachten