Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Schie
Schiedam
De Oosterpoort
Groningen
De Skâns
Gorredijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Kolk
Assen
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
De Zwerver
Oostende
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Dok6
Panningen
Het Kwartier
Stolwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Den Herd
Bladel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 13 april 2017
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Even goede vrienden
Munttheater, Weert
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
Micha Wertheim - Iemand Anders
De Oosterpoort, Groningen
Matroesjka - Brainwash
De Skâns, Gorredijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posttheater, Arnhem
20:15
Loes en die kleine / Micha Ghorghy
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Storm, Winterswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schaffelaartheater, Barneveld
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - De Onzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 14 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Speeldoos, Vught
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Spot
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Chassé Theater, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Poorterij, Zaltbommel
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maagd, Bergen op Zoom
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 15 april 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Maaspoort, Venlo
William Boeva - Reset
De Zwerver, Oostende
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
20:00
Vrouw Holland - Mannenhumor in een vrouwenlichaam
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parktheater, Eindhoven
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Muze, Noordwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mike Boddé - De Geurige Man
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Dok6, Panningen
Matroesjka - Brainwash
Het Kwartier, Stolwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Chassé Theater, Breda
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Den Herd, Bladel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Weijer, Boxmeer
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 17 april 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Gooiland, Hilversum
dinsdag 18 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam