Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Munttheater
Weert
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Martiniplaza
Groningen
Parktheater
Eindhoven
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wilminktheater
Enschede
Diligentia
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Vorstin
Hilversum
Diligentia
Den Haag
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
De Zwalmparel
Zwalm
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Diligentia
Den Haag
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Meervaart
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
14:30
Q-Factory
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Amsterdam ArenA
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
vrijdag 02 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 03 juni 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Markant Uden, Uden
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 04 juni 2017
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 05 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 06 juni 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schuur, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 07 juni 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 08 juni 2017
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Volle Bloei
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 09 juni 2017
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 10 juni 2017
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Kasper van der Laan - Metamorfosa
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 11 juni 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 12 juni 2017
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 13 juni 2017
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
woensdag 14 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
donderdag 15 juni 2017
Pieter Derks - Spot
Theater De Storm, Winterswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 16 juni 2017
William Boeva - Reset
De Zwalmparel, Zwalm
20:00
Pieter Derks
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 17 juni 2017
20:00
Russell Howard - Around The World
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Martijn Kardol - Bang
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Micha Wertheim - De Hik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 18 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Paradiso, Amsterdam
20:15
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam
woensdag 21 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
donderdag 22 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
vrijdag 23 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Mark van de Veerdonk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 24 juni 2017
21:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl - En dan?
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 25 juni 2017
20:30
Tom Sligting
De Flux, Zaandam
14:30
Q-Comedy
Q-Factory, Amsterdam
woensdag 28 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 30 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kampanje, Den Helder
Comedy @ de ArenA
Amsterdam ArenA, Amsterdam
zaterdag 01 juli 2017
21:00
René van Meurs - Uurtje Buiten Spelen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 15 juli 2017
20:30
The Really Open Mic Comedy Night Hosted by Dusty Beckwith
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
15:00
Kiki Schippers - Kiki met band
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 22 juli 2017
21:00
Howard Komproe & de Lulverhalen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 05 augustus 2017
Henry van Loon - Sleutemoment
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 12 augustus 2017
20:30
Katinka Polderman - Tiert Welig
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 19 augustus 2017
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
woensdag 30 augustus 2017
20:30
Zonder verdoving
Theaterpand Weesp, Weesp
donderdag 31 augustus 2017
20:30
Zonder verdoving
Theaterpand Weesp, Weesp