Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Singer
Rijkevorsel
Diligentia
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Omval
Diemen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Kielzog
Hoogezand
Het Veur Theater
Leidschendam
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Sneek
Sneek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Perron-3
Rosmalen
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
woensdag 13 december 2017
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 14 december 2017
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 15 december 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 16 december 2017
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - De lief en leed tour
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Strak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
zondag 17 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
maandag 18 december 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 19 december 2017
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Corren, Steenokkerzeel