Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
So What!
Gouda
C.C. De Werft
Geel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Gasthuiskerk
Doesburg
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Spant!
Bussum
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
C.C Warenar
Wassenaar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
van Beresteyn
Veendam
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Gouverneurstheater
Heusden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
15:45
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 17 november 2016
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schouwburg Lochem, Lochem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
C.C. De Pas, Heesch
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Pieter Jouke
So What!, Gouda
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
20:15
Diederik van Vleuten, Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - De Onzen
Diligentia, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Fransche School Culemborg, Culemborg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Chassé Theater, Breda
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Chassé Theater, Breda
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Minou Bosua
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 18 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agnietenhof, Tiel
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Zinin, Nijverdal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Ons Tejater, Lieshout
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Ton Kas - JABROER
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Kulturhus Holten, Holten
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Schattelijn, Geertruidenberg
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Wilminktheater, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
Debby Petter - Bed & Breakfast
Gasthuiskerk, Doesburg
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bouwkunde, Deventer
Joep Onderdelinden - Taart!
Diligentia, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Spot
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Je Suis Ali
Spant!, Bussum
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schaffelaartheater, Barneveld
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Micha Wertheim - Ergens Anders
Posttheater, Arnhem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Orpheus, Apeldoorn
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 19 november 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
Micha Wertheim - Ergens Anders
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot
C.C Warenar, Wassenaar
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
van Beresteyn, Veendam
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Zwaan, Uitgeest
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts
Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Enge Buren - Ruk!
C.C. Myllesweerd, Mill
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Gouverneurstheater, Heusden
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
19:30
Haarlem Comedy Club
Hotel Haarlem, Haarlem
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Jan van Besouw, Goirle
15:45
Another Kind of Blue - Blue Technology
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon - Sleutelmoment
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Diligentia, Den Haag
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel