Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
Dok6
Panningen
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Sneek
Sneek
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Reggehof
Goor
De Velinx
Tongeren
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Het Trefpunt
Warmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zaterdag 15 april 2017
Marc-Marie Huijbregts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Walhalla, Rotterdam
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 17 april 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Gooiland, Hilversum
dinsdag 18 april 2017
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 19 april 2017
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Ruk!
De Maagd, Bergen op Zoom
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Meenthe, Steenwijk
Niet Schieten! - Kusje erop!
Dok6, Panningen
Mike Boddé - De Geurige Man
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
George van Houts - Kom Plot
Munttheater, Weert
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Spot
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 20 april 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Mechelen, Mechelen
Marc-Marie Huijbregts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kommil Foo - Schoft
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de Lach
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Munttheater, Weert
20:30
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Speeldoos, Baarn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater De Winsinghhof, Roden
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 21 april 2017
Pieter Derks - Spot
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Iemand Anders
Chassé Theater, Breda
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
René van Meurs - Even goede vrienden
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Cameretten - Finalistentournee
De Reggehof, Goor
William Boeva - Reset
De Velinx, Tongeren
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Trefpunt, Warmond
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Marjolijn van Kooten & Bram Bakker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Schoft
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht