Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Markant Uden
Uden
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Zaantheater
Zaandam
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Reggehof
Goor
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Papenstraattheater
Zwolle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Theater Kerkrade
Kerkrade
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agnietenhof
Tiel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Merksem
Merksem
Chassé Theater
Breda
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Theater aan de Schie
Schiedam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Hedon
Zwolle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Podium Victorie
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Veste
Delft
Junushoff Theater
Wageningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Storm
Winterswijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Lochem
Lochem
Allemanswaard
Amerongen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Aan de Slinger
Houten
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Veste
Delft
Kulturhus Holten
Holten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
woensdag 11 maart 2020
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
donderdag 12 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Zaantheater, Zaandam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Musiater, Zevenaar
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kappen, Haaksbergen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Oldenhermanns - Unsexed
De Kattendans, Bergeijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Fresku
Chassé Theater, Breda
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
vrijdag 13 maart 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Kunstgreep, Oostzaan
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Storm, Winterswijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Silent Comedy
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Pas, Heesch
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kulturhus Holten, Holten
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Oldenhermanns - Unsexed
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg