Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
De Bogaard
Sint-Truiden
De Molenberg
Delfzijl
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Diligentia
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Munttheater
Weert
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Munttheater
Weert
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. Ter Dilft
Bornem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kennemer Theater
Beverwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Harmonie
Leeuwarden
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C.C. Westrand
Dilbeek
Junushoff Theater
Wageningen
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Perron-3
Rosmalen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Diligentia
Den Haag
DNK
Assen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Schalm
Veldhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Veluvine
Nunspeet
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Het Kielzog
Hoogezand
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. De Werf
Aalst
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Chassé Theater
Breda
Cultura
Ede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
La Madeleine
Brussel
Theater De Veste
Delft
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
Markant Uden
Uden
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Podium Boxtel
Boxtel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cultura
Ede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Domijnen
Sittard
Het Diekhuus
Middelharnis
Schouwburg Venray
Venray
Flint
Amersfoort
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posthuis Theater
Heerenveen
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Westrand
Dilbeek
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Odeon
Zwolle
woensdag 25 maart 2020
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kampanje, Den Helder
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Orpheus, Apeldoorn
Kommil Foo - Oogst
De Bogaard, Sint-Truiden
Lebbis - De Ervaring
De Molenberg, Delfzijl
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marcel Hensema - Alles in de hens
Singer Theater, Laren
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Trigger
Munttheater, Weert
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Deventer Schouwburg, Deventer
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
donderdag 26 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Munttheater, Weert
Barrie Stevens - The Show Must Go On
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Dilft, Bornem
Best of... Ton Kas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daan Boom - De Eerste
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Grof geschud - Lijmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Janneke de Bijl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Spiegel, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Lebbis - De Ervaring
Junushoff Theater, Wageningen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Musiater, Zevenaar
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Nina De La Parra - Gods wegen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Schalm, Veldhoven
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Veluvine, Nunspeet
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rayen Panday - Trigger
Het Kielzog, Hoogezand
René van Meurs - Hunkert
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theaterhotel Almelo, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Stijn van de Voorde
C.C. De Werf, Aalst
Thijs Kemperink
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
Meervaart, Amsterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper
Cultura, Ede
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
La Madeleine, Brussel
Yora Rienstra - UP
Theater De Veste, Delft
vrijdag 27 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Markant Uden, Uden
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Best of... Ton Kas
Theater de Kampanje, Den Helder
Cameretten - Finalistentournee
Podium Boxtel, Boxtel
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daan Boom - De Eerste
Cultura, Ede
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Debby Petter - De liefde voorbij
De Domijnen, Sittard
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Het Diekhuus, Middelharnis
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Venray, Venray
Fresku - Voordat het te laat is
Flint, Amersfoort
Groninger Studenten Cabaret Festival
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Posthuis Theater, Heerenveen
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Meervaart, Amsterdam
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Odeon, Zwolle