Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Wilminktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
De Maagd
Bergen op Zoom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
013
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Luctor et Emergo
Rilland
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Concordia
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Posttheater
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Den heuvel
Alphen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Papenstraattheater
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Het Klooster
Nuenen
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cultura
Ede
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Heeren van Dongen
Dongen
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Papenstraattheater
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Het Klooster
Nuenen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
woensdag 01 november 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Fuad Hassen - Held
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Zonder verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - Kakmaker
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Rietveld Theater, Delft
Pieter Derks - Spot
De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 02 november 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Luctor et Emergo, Rilland
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Zonder verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Concordia, Enschede
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Parktheater, Eindhoven
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Het Evertshuis, Bodegraven
Richard Groenendijk - Om alles
Posttheater, Arnhem
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Den heuvel, Alphen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Sjaak Bral
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 03 november 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
Jetty Mathurin - De Overdracht
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
Het Klooster, Woerden
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Harderwijk, Harderwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
André Manuel - De Onzen
C.C. De Werft, Geel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
Sanne Wallis de Vries - Gut
Orpheus, Apeldoorn
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 november 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
André Manuel - De Onzen
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Speeldoos, Vught
20:00
Jetty Mathurin
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Aan de Slinger, Houten
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning te rijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Spot
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fransche School Culemborg, Culemborg
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
zondag 05 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Markant Uden, Uden
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
dinsdag 07 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Jan van Besouw, Goirle
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Schaffelaartheater, Barneveld
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 08 november 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Lievekamp, Oss
Marco Lopes - Moedt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Harderwijk, Harderwijk