Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Veluvine
Nunspeet
C.C. 't Vondel
Halle
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
BREStheater
Brielle
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C Warenar
Wassenaar
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Figi Theater
Zeist
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Theater De Omval
Diemen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
Posttheater
Arnhem
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
dinsdag 06 februari 2018
20:15
Zonder verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Speelhuis, Helmond
Roué Verveer - Heppie de Peppie
CulturA & Zo, Nootdorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Pieter Derks - Spot
Dorpshuis Heerde, Heerde
20:00
Percossa - BAM!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
woensdag 07 februari 2018
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Smith - Strak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Percossa - BAM!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Goossens - Vlam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
donderdag 08 februari 2018
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Leest, Waalwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel
Cultura, Ede
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 09 februari 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 10 februari 2018
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem