Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Fulcotheater
IJsselstein
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Theater Bouwkunde
Deventer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Werftheater
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Weijer
Boxmeer
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Omval
Diemen
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
Thiemeloods
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Spant!
Bussum
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Diekhuus
Middelharnis
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Thiemeloods
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Stroud
Putten
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
zondag 05 november 2017
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
Jochen Otten - Troosten
Markant Uden, Uden
dinsdag 07 november 2017
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Jan van Besouw, Goirle
Sanne Wallis de Vries - Gut
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
woensdag 08 november 2017
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Boerderij, Huizen
Marco Lopes - Moedt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
donderdag 09 november 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kattendans, Bergeijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Evertshuis, Bodegraven
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Deventer Schouwburg, Deventer
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultura, Ede
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Zonder verdoving
C.C. De Pas, Heesch
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Zundert, Zundert
vrijdag 10 november 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
zaterdag 11 november 2017
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest