Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Stroud
Putten
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Smeltkroes
Maarheeze
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Drommedaris
Enkhuizen
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterpand Weesp
Weesp
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
15:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Kerk Beets
Beets
13:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Floralis
Lisse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Floralis
Lisse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agnietenhof
Tiel
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agnietenhof
Tiel
C.C. Den Herd
Bladel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
vrijdag 23 november 2018
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Wilminktheater, Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 24 november 2018
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Arto Theater, Schoonhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C Warenar, Wassenaar
21:00
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Kei, Reusel
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Stroud, Putten
Lebbis - De Bovengrens
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Thomas Acda - Motel
De Kattendans, Bergeijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maagd, Bergen op Zoom
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Smeltkroes, Maarheeze
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Dok6, Panningen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Drommedaris, Enkhuizen
Matroesjka - Brainwash
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Het Klooster, Woerden
20:30
theatergroep rast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Maartje & Kine - Vibrato
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Lochem, Lochem
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Pand, Gorinchem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Boerderij, Huizen
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Boerderij, Huizen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Ludens, Voorburg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kiki Schippers - Waar
Theaterpand Weesp, Weesp
Anne-Marie Jung - Ram
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 25 november 2018
Kiki Schippers - Waar
Agora Theater Druten, Druten
15:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kerk Beets, Beets
13:30
Shirma sings Aretha - A Tribute
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
maandag 26 november 2018
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
dinsdag 27 november 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
BREStheater, Brielle
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
20:00
Ari Shaffir
Meervaart, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 28 november 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Den Herd, Bladel
Alex Ploeg Ultimatum
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - De Suppoost
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Purper - Purper's Passie
De Domijnen, Sittard
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
De Maaspoort, Venlo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Meenthe, Steenwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meerpaal, Dronten
20:15
Stefano Keizers - Erg heel
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Figi Theater, Zeist