Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Figi Theater
Zeist
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De hoogte
Winsum
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Dorpshuis De Juffrouw
Hazerswoude Dorp
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 09 april 2015
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mark van de Veerdonk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Amok
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Piepschuim - Recept
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Parktheater, Eindhoven
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater De Storm, Winterswijk
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 10 april 2015
20:00
Anuar - Integer
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
De Poorterij, Zaltbommel
Buitenstaanders
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - Carte Blanche
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Hans Liberg - ATTACCA
Figi Theater, Zeist
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon | Sluimer
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
De hoogte, Winsum
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jetty Mathurin | #LOL
Meervaart, Amsterdam
20:15
Kusje erop
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Lach het weg
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Martin Simek - Enkelspel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Max van den Burg - Amok
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Oeloek - Prille Roest
Posttheater, Arnhem
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Werftheater, Utrecht
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Meerpaal, Dronten
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater Zinin, Nijverdal
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus Zelf!
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
VARA Leids Cabaretfestival | Finalistentour 2015
Meervaart, Amsterdam
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kattendans, Bergeijk
zaterdag 11 april 2015
19:30
Arie Koomen / Bas Birker / Harry Glotzbach / Jurg van Ginkel
Lichtfabriek, Haarlem
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
Spiegeltheater, Middelburg
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Chassé Theater, Breda
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
C.C. Hasselt, Hasselt
Buitenstaanders
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Carte Blanche
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Maaspoort, Venlo
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Agnietenhof, Tiel
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - ATTACCA
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:15
Lach het weg
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Veluvine, Nunspeet
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martin Simek - Enkelspel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - Kusje Erop
Dorpshuis De Juffrouw, Hazerswoude Dorp
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Dok6, Panningen
20:30
Parkstad Cabaret Festival
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Werftheater, Utrecht
20:30
Rayen Panday | Vrijspraak
Meervaart, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Martiniplaza, Groningen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Capellenborg Theater, Wijhe
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam