Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Scheldetheater
Terneuzen
Munttheater
Weert
20:15
Munttheater
Weert
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
DeLaMar
Amsterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De steiger Boom
Boom
20:00
ATLAS Theater
Emmen
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Scheldetheater
Terneuzen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Meerpaal
Dronten
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Reimerswaal
Rilland
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang
Maastricht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Domijnen
Sittard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
donderdag 18 mei 2017
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Cabarestafette
Munttheater, Weert
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Munttheater, Weert
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Marjolijn van Kooten - Paniek
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
William Boeva - Reset
C.C. De steiger Boom, Boom
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 19 mei 2017
23:45
Jeroen Pater / Jurg van Ginkel / Ruud Smulders
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Mike Boddé - De Geurige Man
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Madelijne Kool / Nicolaas Duin - De Wake Up Kool
Perron-3, Rosmalen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Meervaart, Amsterdam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Flint, Amersfoort
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Spot
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Stand-up Club
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 20 mei 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Wilminktheater, Enschede
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater RhederArt, Dieren
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Schie, Schiedam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podium Reimerswaal, Rilland
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Diligentia, Den Haag
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Caustic Comedy Night: Simon King
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
zondag 21 mei 2017
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Karin Bloemen - Volle Bloei
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
maandag 22 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 23 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
woensdag 24 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
William Boeva - Reset
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ross Noble
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Domijnen, Sittard
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
donderdag 25 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk