Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Concordia
Haastrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Junushoff Theater
Wageningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Perron-3
Rosmalen
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kielzog
Hoogezand
Goudse Schouwburg
Gouda
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Diligentia
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Chassé Theater
Breda
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Perron-3
Rosmalen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Mythe
Goes
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
donderdag 14 december 2017
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
vrijdag 15 december 2017
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 16 december 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Strak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
ATLAS Theater, Emmen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
zondag 17 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 18 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 19 december 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
woensdag 20 december 2017
Emilio Guzman - Kom dan!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Hof 88, Almelo
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
GETEKEND
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Musis, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
Fulcotheater, IJsselstein