Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Gashouder
Dedemsvaart
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Boodschap
Rijen
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Koningshof
Maassluis
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
zaterdag 17 november 2018
William Boeva - Reset
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Kulturhus Holten, Holten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Trefpunt, Warmond
Maartje & Kine - Vibrato
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Goudse Schouwburg, Gouda
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Gashouder, Dedemsvaart
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Yentl en de Boer - Magie
Flint, Amersfoort
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Als vrouwen vrienden zijn
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kiki Schippers - Waar
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
De Speeldoos, Vught
Anne-Marie Jung - Ram
De Schattelijn, Geertruidenberg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Boodschap, Rijen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:15
Purper - Purper's Passie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Arto Theater, Schoonhoven
Lebbis - De Bovengrens
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agnietenhof, Tiel
Jimmy Carr
013, Tilburg
zondag 18 november 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Verwachting, Ritthem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater De Verbeelding, Purmerend
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
maandag 19 november 2018
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 20 november 2018
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schuur, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
William Boeva - Reset
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Maagd, Bergen op Zoom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Purper - Purper's Passie
Agnietenhof, Tiel
woensdag 21 november 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Vlam
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater PePijn, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Veste, Delft
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Tuin, Leusden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Speeldoos, Baarn
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kom, Nieuwegein
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving - Rotatie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
Arie & Silvester - Wie?!
Koningshof, Maassluis
15:30
jokkebrokker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Martijn Kardol - Bang
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cultura, Ede
Purper - Purper's Passie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
ATLAS Theater, Emmen
donderdag 22 november 2018
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wilminktheater, Enschede