Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Klooster
Woerden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De hoogte
Winsum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Schakel
Waregem
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Pook
Oostknollendam
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Idea
Soest
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater Ludens
Voorburg
C.C. De Schakel
Waregem
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Trefpunt
Warmond
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bouwkunde
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. De Werf
Aalst
Flint
Amersfoort
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Werf
Aalst
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Hof in Salland
Raalte
woensdag 21 september 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
donderdag 22 september 2016
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 23 september 2016
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 24 september 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
Kasper van Kooten - Bonte avond
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
C.C Warenar, Wassenaar
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 25 september 2016
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater aan de Schie, Schiedam
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
maandag 26 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
dinsdag 27 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 28 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater De Veste, Delft
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mini & Maxi
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Hof in Salland, Raalte