Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Perron-3
Rosmalen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
De Schakel
Gilze
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
De Vroone
Kapelle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Figi Theater
Zeist
14:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 09 maart 2017
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Sneek, Sneek
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Watskeburt?! - de musical
Markant Uden, Uden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 10 maart 2017
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Posttheater, Arnhem
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Herd, Bladel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rietveld Theater, Delft
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Watskeburt?! - de musical
ATLAS Theater, Emmen
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Reggehof, Goor
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Concordia, Haastrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kirsten van Teijn - Zalf
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturhus Holten, Holten
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Appels met Peren - Niet kiezen, maar delen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Kielzog, Hoogezand
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Schoft
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Zinin, Nijverdal
Jochen Otten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Bussel, Oosterhout
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Perron-3, Rosmalen
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Mini & Maxi
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 11 maart 2017
George van Houts - Kom Plot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Mini & Maxi
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts
Orpheus, Apeldoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
World Forum Theater, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Omval, Diemen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Volle Bloei
ATLAS Theater, Emmen
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schakel, Gilze
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater 't Pand, Gorinchem
Tineke Schouten - T-splitsing
Martiniplaza, Groningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Vroone, Kapelle
Daniël Arends - De Afterparty
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Bon theater, Medemblik
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Luctor et Emergo, Rilland
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Meenthe, Steenwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Markant Uden, Uden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Kommil Foo - Schoft
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Trefpunt, Warmond
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Figi Theater, Zeist
zondag 12 maart 2017
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam