Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Muze
Noordwijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. 't Gasthoes
Horst
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Podium heino
Heino
Theater de Beun
Heiloo
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Kulturhus
Epe
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Fransche School Culemborg
Culemborg
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Boodschap
Rijen
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Tuin
Leusden
Fulcotheater
IJsselstein
donderdag 15 november 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Anne-Marie Jung - Ram
Den heuvel, Alphen
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Hof 88, Almelo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 november 2018
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Magie
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Singer Theater, Laren
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
Arie & Silvester - Wie?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium heino, Heino
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
William Boeva - Reset
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Alex Ploeg Ultimatum
Kulturhus, Epe
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Druten, Druten
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Johan Goossens - Vlam
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Spant!, Bussum
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Posttheater, Arnhem
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 17 november 2018
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Zaantheater, Zaandam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Trefpunt, Warmond
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Speeldoos, Vught
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Purper - Purper's Passie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jimmy Carr
013, Tilburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agnietenhof, Tiel
William Boeva - Reset
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Meenthe, Steenwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Matroesjka - Brainwash
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Arto Theater, Schoonhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Als vrouwen vrienden zijn
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Boodschap, Rijen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Fidei et Arti, Oudenbosch
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Tuin, Leusden
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein