Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
van Beresteyn
Veendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Dok6
Panningen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
13:00
Schouwburg Almere
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Chassé Theater
Breda
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
C.C. Lokeren
Lokeren
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Club Sweet
Oosterhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Vestzaktheater
Enschede
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Vorstin
Hilversum
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Zandloper
Wemmel
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 27 mei 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
van Beresteyn, Veendam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Comedy Central presents: Jimmy Carr
013, Tilburg
20:30
Colette Collerette / Emilie Loison / Lady Marmalade / Mr Codefrey / Ro
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 28 mei 2016
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Roel C. Verburg
Dok6, Panningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Voors en tegens
Podium Mozaiek, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
Lee Nelson - Suited & Booted tour
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Adbisi Shank / Felix Heezemans / Hans Gommer / Jeroen Pater / Jurg van
De Kargadoor, Utrecht
zondag 29 mei 2016
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
20:15
André Manuel
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 30 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jimmy Carr
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 31 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler
Meervaart, Amsterdam
woensdag 01 juni 2016
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Chassé Theater, Breda
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:30
André Manuel
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Lokeren, Lokeren
donderdag 02 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Martin Borggreve / Raymond Hogenelst / Chris van der Ende / Dario di M
Club Sweet, Oosterhout
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Duncan MacDonald / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Meeuw Roovers / Na
Vestzaktheater, Enschede
21:00
Dolf Jansen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Chassé Theater, Breda
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Bart Melief / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Zandloper, Wemmel
vrijdag 03 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Parktheater, Eindhoven
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Fuad Hassen / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 04 juni 2016
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Almere, Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam