Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Pit Buggenhout
Buggenhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
Hofman
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Ethias Arena
Hasselt
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Ons theater
Bilthoven
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
GC 't Heilaar
Beerse
Ziggo Dome
Amsterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
C.C. Zoetegem
Zottegem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Café Nassau
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Melkweg
Amsterdam
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Capitole
Gent
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Martinuskerk
Hempens
Martiniplaza
Groningen
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Nijdrop
Opwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Werftheater
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
De Weijer
Boxmeer
Werftheater
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
16:00
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
woensdag 08 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Pit Buggenhout, Buggenhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
20:30
Chris van der Ende
Hofman, Utrecht
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
donderdag 09 juni 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Max van den Burg / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
vrijdag 10 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Warande, Turnhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Fuad Hassen / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Ronald Goedemondt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zaterdag 11 juni 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Bob MacLaren / Jeffrey Spalburg / Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Teeuwen
Ethias Arena, Hasselt
20:30
Palmen&Reijmerink / Ronald Snijders
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 12 juni 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
dinsdag 14 juni 2016
Dorine Wiersma
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 15 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Mark Waumans
Comedy Cafe, Amsterdam
donderdag 16 juni 2016
20:30
Adam Fields / Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
David Cross
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 17 juni 2016
20:30
Adam Fields / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
Dorine Wiersma
Ons theater, Bilthoven
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Zaans Gelach - Stand Up Comedy
De Flux, Zaandam
zaterdag 18 juni 2016
20:30
Adam Fields / Vincent Geers
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen & The LSB Experience / Martijn Kardol
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zondag 19 juni 2016
15:00
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
dinsdag 21 juni 2016
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 22 juni 2016
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 23 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
GC 't Heilaar, Beerse
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
30CC/Schouwburg, Leuven
vrijdag 24 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zoetegem, Zottegem
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
zaterdag 25 juni 2016
20:30
Bob MacLaren / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Maartje & Kine
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 26 juni 2016
21:00
Arjan Kleton / Dario di Mango / Donald Olie / Hans Dekker / Nick Donde
Café Nassau, Breda
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
maandag 27 juni 2016
The Adam Carolla Show
Melkweg, Amsterdam
woensdag 29 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
donderdag 30 juni 2016
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Capitole, Gent
zaterdag 02 juli 2016
20:30
Peter van Rooijen / Stefano Keizers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 05 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 09 juli 2016
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 10 juli 2016
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 13 juli 2016
Reggie Watts
Melkweg, Amsterdam
donderdag 14 juli 2016
20:00
Comedy Central Presents: Reggie Watts
013, Tilburg
20:00
Hans Teeuwen
Martinuskerk, Hempens
vrijdag 15 juli 2016
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
zaterdag 16 juli 2016
21:00
Eva Crutzen - Spiritus
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 22 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zaterdag 23 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zondag 24 juli 2016
20:00
Ben Blom
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 07 augustus 2016
20:00
Bill Burr
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 12 augustus 2016
20:00
Bill Burr - You people are all the same
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 13 augustus 2016
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
maandag 15 augustus 2016
20:00
Gili
Nijdrop, Opwijk
dinsdag 16 augustus 2016
Louis C.K.
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 28 augustus 2016
20:00
Amy Schumer
Heineken Music Hall, Amsterdam
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
donderdag 01 september 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 02 september 2016
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Podium Reimerswaal, Rilland
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Werftheater, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Licht
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 03 september 2016
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Podium Reimerswaal, Rilland
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Weijer, Boxmeer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Werftheater, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Bouwkunde, Deventer
zondag 04 september 2016
De Partizanen - De Partizanen
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Parktheater, Eindhoven
16:00
Eva Crutzen - Spiritus
Diligentia, Den Haag
maandag 05 september 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag