Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Warande
Turnhout
De Maaspoort
Venlo
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
14:30
Wilminktheater
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
20:00
Schuur
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
SplotsZ
Roelofarendsveen
Prinsenhof
Best
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kaleidoscoop
Mortsel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Prinsenhof
Best
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater De Veste
Delft
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
14:00
De Speeldoos
Vught
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 29 april 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 30 april 2016
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Speeldoos, Vught
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel
zondag 01 mei 2016
14:30
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
John Cleese
De Oosterpoort, Groningen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Agora Theater Druten, Druten
maandag 02 mei 2016
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 03 mei 2016
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Spant!, Bussum
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schuur, Haarlem
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Intouchables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 04 mei 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg de Lawei, Drachten
donderdag 05 mei 2016
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 06 mei 2016
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 07 mei 2016
John Cleese
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Onno Innemee en Kees Torn - Eraf met dat dak!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
zondag 08 mei 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
maandag 09 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam