Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
van Beresteyn
Veendam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Dok6
Panningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
13:00
Schouwburg Almere
Almere
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Lokeren
Lokeren
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Club Sweet
Oosterhout
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Vorstin
Hilversum
Zaantheater
Zaandam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 27 mei 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Hardverwarmend
van Beresteyn, Veendam
zaterdag 28 mei 2016
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Adbisi Shank / Felix Heezemans / Hans Gommer / Jeroen Pater / Jurg van
De Kargadoor, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Roel C. Verburg
Dok6, Panningen
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Goudse Schouwburg, Gouda
Lee Nelson - Suited & Booted tour
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
zondag 29 mei 2016
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
20:15
André Manuel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
maandag 30 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
dinsdag 31 mei 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 01 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Lokeren, Lokeren
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Chassé Theater, Breda
20:30
Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:30
André Manuel
Parktheater, Eindhoven
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 02 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Zandloper, Wemmel
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Chassé Theater, Breda
21:00
Martin Borggreve / Raymond Hogenelst / Chris van der Ende / Dario di M
Club Sweet, Oosterhout
20:30
Bart Melief / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Dolf Jansen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Duncan MacDonald / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Meeuw Roovers / Na
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 03 juni 2016
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Fuad Hassen / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 04 juni 2016
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Almere, Almere
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
zondag 05 juni 2016
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
maandag 06 juni 2016
20:00
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam