Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Muze
Noordwijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Werftheater
Utrecht
TheAtriuM
Mechelen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Concordia
Enschede
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
Zaantheater
Zaandam
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kulturhus Holten
Holten
Koningshof
Maassluis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
Grenslandhallen
Hasselt
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Gryphus
Vierlingsbeek
Grenslandhallen
Hasselt
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Kei
Reusel
woensdag 05 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Muze, Noordwijk
donderdag 06 oktober 2016
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Lievekamp, Oss
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Concordia, Enschede
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Oscar Arnold
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - JABROER
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Joep Onderdelinden - Taart!
Het Veur Theater, Leidschendam
Henry van Loon - Sleutelmoment
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cultura, Ede
vrijdag 07 oktober 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Zaantheater, Zaandam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Sneek, Sneek
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Landgraaf, Landgraaf
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Idea, Soest
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Cirkel, Heemskerk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Scheldetheater, Terneuzen
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kulturhus Holten, Holten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Koningshof, Maassluis
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Ergens Anders
Het Klooster, Woerden
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Wim Daniëls - Associëren
Flint, Amersfoort
Joep Onderdelinden - Taart!
De Weijer, Boxmeer
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Muze, Noordwijk
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Clifton Braam - De Eerste Keer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 08 oktober 2016
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Zaantheater, Zaandam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Wilminktheater, Enschede
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Veste, Delft
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater De Omval, Diemen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Kom, Nieuwegein
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Pand, Gorinchem
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Daniël Arends - De Afterparty
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Spant!, Bussum
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Singer Theater, Laren
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Posttheater, Arnhem
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Meervaart, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Dorpshuis, Nigtevecht
André Manuel - De Onzen
Gryphus, Vierlingsbeek
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten
C.C. De Kei, Reusel