Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
TheAtriuM
Mechelen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Concordia
Enschede
Cultura
Ede
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Grenslandhallen
Hasselt
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Theater Ludens
Voorburg
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Grenslandhallen
Hasselt
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
Wilminktheater
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 05 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 06 oktober 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Werftheater, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Oscar Arnold
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Lievekamp, Oss
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Sleutelmoment
HAN Campustheater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
Joep Onderdelinden - Taart!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posthuis Theater, Heerenveen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Concordia, Enschede
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cultura, Ede
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 07 oktober 2016
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Idea, Soest
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Muze, Noordwijk
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Koningshof, Maassluis
Clifton Braam - De Eerste Keer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Aan de Slinger, Houten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Cirkel, Heemskerk
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Omval, Diemen
Joep Onderdelinden - Taart!
De Weijer, Boxmeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Wim Daniëls - Associëren
Flint, Amersfoort
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 08 oktober 2016
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
André Manuel - De Onzen
Gryphus, Vierlingsbeek
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Arto Theater, Schoonhoven
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten
C.C. De Kei, Reusel
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Singer Theater, Laren
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Wilminktheater, Enschede
20:15
Enge Buren - Ruk!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater De Omval, Diemen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Meervaart, Amsterdam
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam