Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schuur
Haarlem
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Sneek
Sneek
SplotsZ
Roelofarendsveen
Kaleidoscoop
Mortsel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Hofpoort
Coevorden
Prinsenhof
Best
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Concertgebouw
Brugge
Prinsenhof
Best
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:00
De Speeldoos
Vught
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Wilminktheater
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Munttheater
Weert
Theater de Hofnar
Valkenswaard
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Veluvine
Nunspeet
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Vorstin
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
dinsdag 03 mei 2016
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Intouchables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schuur, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Spant!, Bussum
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 04 mei 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg de Lawei, Drachten
donderdag 05 mei 2016
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
vrijdag 06 mei 2016
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 07 mei 2016
20:30
Cameretten Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Venray, Venray
John Cleese
TivoliVredenburg, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Onno Innemee en Kees Torn - Eraf met dat dak!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 08 mei 2016
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
maandag 09 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 11 mei 2016
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten
Munttheater, Weert
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Intouchables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Flint, Amersfoort
donderdag 12 mei 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Walhalla, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Veluvine, Nunspeet
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Wilminktheater, Enschede
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Diligentia, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Maagd, Bergen op Zoom
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Griffioen, Amstelveen