Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Veste
Delft
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Kennemer Theater
Beverwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
Theater de Purmaryn
Purmerend
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Warande
Turnhout
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Almere
Almere
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Diligentia
Den Haag
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Ins Blau
Leiden
Markant Uden
Uden
Agora Theater Druten
Druten
14:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Junushoff Theater
Wageningen
Spant!
Bussum
donderdag 28 april 2016
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
vrijdag 29 april 2016
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends
Spant!, Bussum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
zaterdag 30 april 2016
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Speeldoos, Vught
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
zondag 01 mei 2016
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Agora Theater Druten, Druten
14:30
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:00
John Cleese
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bellevue, Amsterdam
maandag 02 mei 2016
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 03 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Spant!, Bussum