Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:30
Zaantheater
Zaandam
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
BREStheater
Brielle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
De Stenge
Heinkenszand
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater RhederArt
Dieren
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
De Muze
Noordwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
La Madeleine
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
donderdag 23 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 24 mei 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
De Maaspoort, Venlo
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Het Veur Theater, Leidschendam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:00
Jean-Marie Bigard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Bijna
Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Finalistentour 2019 - BNNVARA Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Het leven an sich
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 25 mei 2019
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
BREStheater, Brielle
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Maaspoort, Venlo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Speeldoos, Vught
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Munttheater, Weert
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Spant!, Bussum
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Fenomeen
Theater RhederArt, Dieren
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
zondag 26 mei 2019
14:30
Thijs Kemperink
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
Karin Bloemen - Souvenirs
De Muze, Noordwijk
20:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 27 mei 2019
20:15
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 28 mei 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Louis C.K.
La Madeleine, Brussel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Speelhuis, Helmond
woensdag 29 mei 2019
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kommil Foo - Oogst
Chassé Theater, Breda
20:00
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam