Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
15:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
17:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
C.C. De Kroon
Bocholt
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Café De Swartesteegh
Leusden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zaterdag 07 februari 2015
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Schudden - Perrongeluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Martiniplaza, Groningen
20:30
De Partizanen | Debuutprogramma
Meervaart, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Piepschuim - Recept
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Urbanus Zelf!
Theater de Mythe, Goes
20:00
Intgeniep - Op en haar
Theater De Omval, Diemen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Voor De Prijzen en De Roem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater Hof 88, Almelo
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Victorie, Alkmaar
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Werftheater, Utrecht
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Zaantheater, Zaandam
zondag 08 februari 2015
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. 't Gasthoes, Horst
15:00
Jan Rot - Kampvuur
C.C. Zundert, Zundert
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
17:00
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater De Boerderij, Huizen
maandag 09 februari 2015
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
dinsdag 10 februari 2015
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
C.C. De Kroon, Bocholt
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Chassé Theater, Breda
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon | Sluimer
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Markant Uden, Uden
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Schuur, Haarlem
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hans Liberg - ATTACCA
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 11 februari 2015
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Chassé Theater, Breda
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Sara Kroos | Van Jewelste
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Koningshof, Maassluis
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Posttheater, Arnhem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 12 februari 2015
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Inc.
Café De Swartesteegh, Leusden
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Amok
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Het Klooster, Woerden
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
De troupe van Joep | Boer zoekt betere vrouw
Meervaart, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Fuad hassen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater De Veste, Delft
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater Geert Teis, Stadskanaal