Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Den Herd
Bladel
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Muze
Noordwijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Toomler Theater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Walhalla
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
van Beresteyn
Veendam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
City Theater
Schijndel
C.C. De Pas
Heesch
Papenstraattheater
Zwolle
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Werftheater
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. De Brouckere
Torhout
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
Den heuvel
Alphen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Taverne
Bergen
Theater Achterom
Hilversum
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Ludens
Voorburg
Perron-3
Rosmalen
De Reggehof
Goor
Cultura
Ede
Zaantheater
Zaandam
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadstheater Arnhem
Arnhem
zaterdag 24 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Roeka - Voort!
Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Storm, Winterswijk
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Appels met Peren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
zondag 25 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 26 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 27 oktober 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 28 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 29 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
vrijdag 30 oktober 2015
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Achterom, Hilversum
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Kasper van Kooten
De Maagd, Bergen op Zoom
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Ludens, Voorburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Perron-3, Rosmalen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Reggehof, Goor
De Partizanen - De Partizanen
Cultura, Ede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - Het geval apart
Stadstheater Arnhem, Arnhem