Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Deurne
Deurne
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kattendans
Bergeijk
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Weijer
Boxmeer
00:00
DeLaMar
Amsterdam
00:00
DeMess
Naarden
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Floralis
Lisse
Theater Ludens
Voorburg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Meerpaal
Dronten
Arto Theater
Schoonhoven
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
BREStheater
Brielle
00:00
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kunstgreep
Oostzaan
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
00:00
DNK
Assen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Huiskamer
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
donderdag 11 oktober 2018
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:30
Matroesjka - Brainwash
Groene Engel, Oss
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posttheater, Arnhem
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 12 oktober 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Deurne, Deurne
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Maaspoort, Venlo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
DeMess, Naarden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Deventer Schouwburg, Deventer
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Klooster, Woerden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Veur Theater, Leidschendam
Arie & Silvester - Wie?!
Hoftheater, Raalte
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
Nathalie Baartman - Breek
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Floralis, Lisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Ludens, Voorburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
zaterdag 13 oktober 2018
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
René van Meurs - Ik beloof niks
BREStheater, Brielle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Kei, Reusel
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Den Herd, Bladel
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Chassé Theater, Breda
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
DNK, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Patrick Laureij
Het Evertshuis, Bodegraven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Kielzog, Hoogezand
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sounds Niets te verliezen
Parktheater, Eindhoven
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Posttheater, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Posttheater, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater 't Pand, Gorinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Concordia, Haastrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Schalm, Veldhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Stoep, Spijkenisse