Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
12:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Diligentia
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
World Forum Theater
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Theater Dakota
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
De Warande
Turnhout
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
World Forum Theater
Den Haag
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
21:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
World Forum Theater
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Meenthe
Steenwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theaterhotel Almelo
Almelo
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Kruisboog
Tienen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Toegift
Den Hoorn
21:00
Den heuvel
Alphen
zondag 06 december 2020
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
12:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
maandag 07 december 2020
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Diligentia, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 08 december 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
De Warande, Turnhout
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
21:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Venray, Venray
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Philippe Geubels
Posttheater, Arnhem
21:30
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
woensdag 09 december 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Parktheater, Eindhoven
Chris Verlaan - Man in de Maak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Kampanje, Den Helder
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Kardol - Welkom
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theaterhotel Almelo, Almelo
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - B30VA
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
donderdag 10 december 2020
Alex Ploeg - EGO
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Anuar - Eerlijk
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Kruisboog, Tienen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Meenthe, Steenwijk
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Toegift, Den Hoorn
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Den heuvel, Alphen