Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
12:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
World Forum Theater
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Diligentia
Den Haag
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
World Forum Theater
Den Haag
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Warande
Turnhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
World Forum Theater
Den Haag
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kursaal Oostende
Oostende
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Ins Blau
Leiden
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
19:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:30
Schouwburg Lochem
Lochem
19:00
Schouwburg Lochem
Lochem
zondag 06 december 2020
15:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
12:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
DeLaMar, Amsterdam
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 07 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Diligentia, Den Haag
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 08 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Venray, Venray
21:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Philippe Geubels
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Bert Gabriels - #Eindejaars2
De Warande, Turnhout
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 09 december 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Kampanje, Den Helder
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
Chris Verlaan - Man in de Maak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Parktheater, Eindhoven
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
William Boeva - B30VA
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Martijn Kardol - Welkom
De Meenthe, Steenwijk
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 10 december 2020
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Alex Ploeg - EGO
Theater Ins Blau, Leiden
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Theater de Voorveghter, Hardenberg
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Verelst - Amai
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem