Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
C.C. De tippe
Vledder
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Prismare
Enschede
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
Theater de Hasselbak
Eemnes
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Energiehuis
Dordrecht
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theaterzaal Roxy
Temse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
donderdag 07 april 2016
20:30
Hans Teeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
De Reggehof, Goor
20:30
Cameretten Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
vrijdag 08 april 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theaterhotel Almelo, Almelo
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Deventer Schouwburg, Deventer
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater 't Pand, Gorinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Flint, Amersfoort
Kasper van Kooten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Schalm, Veldhoven
Jacquelien de Savornin Lohman
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Harderwijk, Harderwijk
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Cameretten Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Prismare, Enschede
20:30
André Manuel
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ali B - Je Suis Ali
Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Roeka - Voort!
Theater Bouwkunde, Deventer
zaterdag 09 april 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Scheldetheater, Terneuzen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Paul de Munnik - Nieuw
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Wilminktheater, Enschede
Martin Simek
Theater de Hasselbak, Eemnes
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Stoep, Spijkenisse
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Kunstgreep, Oostzaan
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Veur Theater, Leidschendam
Kasper van Kooten
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Johan Goossens - Daglicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Chassé Theater, Breda
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
Dorine Wiersma
De Schattelijn, Geertruidenberg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Daniël Arends
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Cameretten Finalistentournee
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater 't Pand, Gorinchem
Ali B - Je Suis Ali
Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Roeka - Voort!
Energiehuis, Dordrecht
zondag 10 april 2016
01:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jacquelien de Savornin Lohman
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theaterzaal Roxy, Temse
Hans Aarsman - Zelf weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 11 april 2016
Kommil Foo - Schoft
Parktheater, Eindhoven
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 april 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen