Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
De Speeldoos
Vught
De Kattendans
Bergeijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
C.C. De Kei
Reusel
Schouwburg Almere
Almere
Chassé Theater
Breda
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. De Werf
Aalst
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Muze
Noordwijk
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Taverne
Bergen
Theater Sneek
Sneek
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Steigercafé de Dock
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
20:00
Wilminktheater
Enschede
Het Klooster
Nuenen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Molenberg
Delfzijl
vrijdag 25 maart 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
De Speeldoos, Vught
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
zaterdag 26 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
André Manuel
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Cameretten Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends
C.C. De Kei, Reusel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Almere, Almere
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Chassé Theater, Breda
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Kampanje, Den Helder
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Goudse Schouwburg, Gouda
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Purmaryn, Purmerend
Soundos - Geboren met ervaring
Het Veur Theater, Leidschendam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
zondag 27 maart 2016
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 29 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Op het laatste moment
CulturA & Zo, Nootdorp
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 30 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Daniël Arends
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
De Oosterpoort, Groningen
Johan Goossens - Daglicht
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. De Werf, Aalst
Nathalie Baartman - Louter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 31 maart 2016
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
20:00
Daniël Arends
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Dave Thompson / Ria Lina
Steigercafé de Dock, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Flint, Amersfoort
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Munttheater, Weert
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Het Klooster, Woerden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Flint, Amersfoort
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Klooster, Nuenen
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 01 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
De Molenberg, Delfzijl