Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
JH Knipperlicht
Zulte
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hof in Salland
Raalte
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:00
De Singer
Rijkevorsel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 24 februari 2017
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 25 februari 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Hofpoort, Coevorden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Omval, Diemen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Kampanje, Den Helder
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Aan de Slinger, Houten
René van Meurs - Even goede vrienden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Ogterop, Meppel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Posttheater, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
William Boeva - Reset
JH Knipperlicht, Zulte
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
zondag 26 februari 2017
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Hof 88, Almelo
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus / Arie Koomen - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
maandag 27 februari 2017
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 28 februari 2017
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
woensdag 01 maart 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rietveld Theater, Delft
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 02 maart 2017
Philippe Geubels
Zaantheater, Zaandam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Omval, Diemen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochen Otten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Podium Hoge Woerd, De Meern
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Hof in Salland, Raalte
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Fulcotheater, IJsselstein
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Flint, Amersfoort
Matroesjka - Brainwash
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Weverij, Zierikzee
20:00
William Boeva - Reset
De Singer, Rijkevorsel
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Chassé Theater, Breda
vrijdag 03 maart 2017
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kom, Nieuwegein
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater 't Pand, Gorinchem
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer