Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kunstgreep
Oostzaan
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
De Zwaan
Uitgeest
Theater 't Pand
Gorinchem
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Nuenen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
Crown theater
Aalsmeer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. Lokeren
Lokeren
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Spant!
Bussum
19:00
Theater De Kolk
Assen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
De Hege Fonnen
Lemmer
Capellenborg Theater
Wijhe
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De KultuurKlup
Elst
De Horst
Venhorst
Het Musiater
Zevenaar
De Dialoog
Ermelo
Agnietenhof
Tiel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
Posttheater
Arnhem
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Zaantheater
Zaandam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
RAI Theater
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Hof 88
Almelo
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Almere
Almere
De Boodschap
Rijen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Hasselbak
Eemnes
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Crown theater
Aalsmeer
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Beauforthuis
Austerlitz
De Meerpaal
Dronten
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Theater De Omval
Diemen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Flint
Amersfoort
vrijdag 11 maart 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kunstgreep, Oostzaan
19:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Singer Theater, Laren
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Zwaan, Uitgeest
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater 't Pand, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Maaspoort, Venlo
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Nuenen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van Kooten
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
World Forum Theater, Den Haag
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
De Weijer, Boxmeer
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
23:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Cabaretteketet
Crown theater, Aalsmeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Lokeren, Lokeren
zaterdag 12 maart 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Molen, Beuningen
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
19:00
Trio Giphart / Chabot
Theater De Kolk, Assen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. De Kinkel, Bemmel
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Hege Fonnen, Lemmer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Capellenborg Theater, Wijhe
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Chassé Theater, Breda
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg de Lawei, Drachten
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De KultuurKlup, Elst
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Horst, Venhorst
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Het Musiater, Zevenaar
Murth Mossel - Voors en tegens
De Dialoog, Ermelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agnietenhof, Tiel
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Bussel, Oosterhout
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kasper van Kooten
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
RAI Theater, Amsterdam
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Hof 88, Almelo
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Boodschap, Rijen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater de Hasselbak, Eemnes
Ali B - Je Suis Ali
C.C De Muze, Heusden-Zolder
zondag 13 maart 2016
20:00
Puur gelul
Gebr. De Nobel, Leiden
Lankmoed - Onvergetelijk
Crown theater, Aalsmeer
14:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Alex Roeka - Voort!
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 15 maart 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Witte Theater, IJmuiden
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - Het geval apart
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
woensdag 16 maart 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Posttheater, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Doorgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Hof 88, Almelo
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Zaantheater, Zaandam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van Kooten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Flint, Amersfoort