Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Chassé Theater
Breda
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Klooster
Nuenen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Steigercafé de Dock
Nijmegen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Sneek
Sneek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Cammeleur
Dongen
De Molenberg
Delfzijl
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
zaterdag 26 maart 2016
Soundos - Geboren met ervaring
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
20:30
André Manuel
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Cameretten Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Schalm, Veldhoven
zondag 27 maart 2016
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 29 maart 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 30 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
Johan Goossens - Daglicht
De Meenthe, Steenwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Venray, Venray
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Daniël Arends
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Speeldoos, Baarn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 31 maart 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Deventer Schouwburg, Deventer
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Flint, Amersfoort
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Klooster, Nuenen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Munttheater, Weert
20:30
Max van den Burg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Dave Thompson / Ria Lina
Steigercafé de Dock, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Wilminktheater, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 01 april 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Chassé Theater, Breda
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Cammeleur, Dongen
Ali B - Je Suis Ali
De Molenberg, Delfzijl
Paul de Munnik - Nieuw
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Rob Scheepers - try-out
De Weijer, Boxmeer
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
20:00
Marjolein van Kooten & Bram Bakker - Geen paniek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Johan Goossens - Daglicht
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Junushoff Theater, Wageningen
Lankmoed - Onvergetelijk
Kennemer Theater, Beverwijk