Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Cardo
Groesbeek
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Eendracht
Gemert
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
dinsdag 02 april 2019
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Kiki Schippers - Waar
De Harmonie, Leeuwarden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schuur, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
20:00
Aziz Ansari
AFAS Live, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 03 april 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Markant Uden, Uden
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Muze, Noordwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Chassé Theater, Breda
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Flint, Amersfoort
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 04 april 2019
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Munttheater, Weert
Fresku - Voordat het te laat is
Junushoff Theater, Wageningen
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Matroesjka - Brainwash
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fulcotheater, IJsselstein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst
Cacaofabriek, Helmond
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Eendracht, Gemert
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nathalie Baartman - Breek
Cultura, Ede
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Deventer Schouwburg, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Molenberg, Delfzijl
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda