Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Weijer
Boxmeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
00:00
De Cammeleur
Dongen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Concordia
Haastrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Bon theater
Medemblik
C.C. Merksem
Merksem
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Speeldoos
Vught
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
De hoogte
Winsum
Zaantheater
Zaandam
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
vrijdag 12 april 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 13 april 2019
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Orpheus, Apeldoorn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
Nathalie Baartman - Breek
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
18:00
Kev Adams
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Rietveld Theater, Delft
20:15
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Diligentia, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Colosseum Dokkum, Dokkum
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Bon theater, Medemblik
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Merksem, Merksem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Johan Goossens - Vlam
De Speeldoos, Vught
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De hoogte, Winsum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
zondag 14 april 2019
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 april 2019
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 16 april 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Beun, Heiloo
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán
Het Musiater, Zevenaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 17 april 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen