Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Sense
Dokkum
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater aan de Schie
Schiedam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Flint
Amersfoort
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Chassé Theater
Breda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Diligentia
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Nieuwe Kolk
Assen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
zaterdag 29 februari 2020
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Sense, Dokkum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
23:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Eendracht, Gemert
20:15
The Silent Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tisjeboyjay - Van het net naar het doek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Spant!, Bussum
zondag 01 maart 2020
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Markant Uden, Uden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 02 maart 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Marcel Hensema - Alles in de Hens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 03 maart 2020
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schuur, Haarlem
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij
Orpheus, Apeldoorn
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Ludens, Voorburg
woensdag 04 maart 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schaffelaartheater, Barneveld
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Best of... Ton Kas
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Meerpaal, Dronten
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jeremy Ferrari
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
donderdag 05 maart 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Cabarestafette
De Meerpaal, Dronten
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daan Boom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Ogterop, Meppel