Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Energiehuis
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
Den heuvel
Alphen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
18:30
Café Loburg
Wageningen
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:15
Theater De Veste
Delft
19:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Spil
Roeselare
De Ogtent
Duiven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Houten Kaap
Ouddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:15
Theater De Veste
Delft
19:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Q-Factory
Amsterdam
donderdag 03 februari 2022
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
André Manuel - Sneu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Cabarestafette 21-22
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Nh Café: Uit De Hoge Hoed Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Martiniplaza, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Fulcotheater, IJsselstein
Jan Beuving - Restante
Energiehuis, Dordrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Den heuvel, Alphen
20:15
Arie Koomen - BOE!
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Maaspoort, Venlo
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
18:30
Mike Boddé
Café Loburg, Wageningen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Jandino - Opgefokt
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 04 februari 2022
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Werftheater, Utrecht
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - SNAK
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater PePijn, Den Haag
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Kerkrade, Kerkrade
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater De Veste, Delft
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater De Veste, Delft
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater de Kaasfabriek , Wormer
21:00
René van Meurs - 2636
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Femke Vernij
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
André Manuel - Sneu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Podium Boxtel, Boxtel
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Musis, Arnhem
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Het Musiater, Zevenaar
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Uit het niets
Diligentia, Den Haag
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
De Spil, Roeselare
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Ogtent, Duiven
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
"positieve Test Comedy Show" M.m.v. Thijs Kemperink & Arie Koomen
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Oldenhermanns - FCKED
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agnietenhof, Tiel
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 05 februari 2022
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
van Beresteyn, Veendam
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater PePijn, Den Haag
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Houten Kaap, Ouddorp
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater De Veste, Delft
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater De Veste, Delft
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater De Kik, Elst
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Dakota, Den Haag
21:00
René van Meurs - 2636
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Femke Vernij
Theater 't Web, Bleiswijk
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Streams Breede Beek, Nijkerk
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Comedy Store @ Q-factory
Q-Factory, Amsterdam