Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Skâns
Gorredijk
De Reggehof
Goor
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theater de Mythe
Goes
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
C.C. Den Horinck
Asse
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
14:30
Theater Sneek
Sneek
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Aan de Slinger
Houten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Weverij
Zierikzee
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Domijnen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
C.C. Stroud
Putten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 26 november 2016
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Reggehof, Goor
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Mythe, Goes
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Ronald Snijders (muzikant)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
NUHR
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Spant!, Bussum
André Manuel - De Onzen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Posttheater, Arnhem
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Hof 88, Almelo
Pieter Derks - Spot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 27 november 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Sneek, Sneek
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 28 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
dinsdag 29 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Oldenosborn - #Life
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 30 november 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Zaantheater, Zaandam
Minou Bosua - Minoux
De Maaspoort, Venlo
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meenthe, Steenwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Diekhuus, Middelharnis
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Johan Goossens - Daglicht
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Wilminktheater, Enschede
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Musis, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 01 december 2016
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weverij, Zierikzee
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Junushoff Theater, Wageningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Speeldoos, Vught
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Enge Buren - Ruk!
Markant Uden, Uden
André Manuel - De Onzen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Domijnen, Sittard
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Stroud, Putten
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - De Afterparty
Singer Theater, Laren
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen