Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ins Blau
Leiden
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Toestanden op Podium
Bemmel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
Toestanden op Podium
Bemmel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Concordia
Enschede
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Harmonie
Leeuwarden
De hoogte
Winsum
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Flint
Amersfoort
zaterdag 13 februari 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Ins Blau, Leiden
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 14 februari 2016
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
dinsdag 16 februari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
woensdag 17 februari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
donderdag 18 februari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cpunt Theater, Hoofddorp
Reijn en Goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maaspoort, Venlo
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Maaspoort, Venlo
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Voors en tegens
Het Veur Theater, Leidschendam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Hoftheater, Raalte
20:30
Droog Brood
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Posthuis Theater, Heerenveen
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Tim Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Rex, Mol
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Soundos - Geboren met ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Hof 88, Almelo
Dorine Wiersma
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 19 februari 2016
Kasper van Kooten
Agnietenhof, Tiel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agora Theater Druten, Druten
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De hoogte, Winsum
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort