Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De Kruisboog
Tienen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
De Weijer
Boxmeer
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Veluvine
Nunspeet
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Spil
Roeselare
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. De Klameare
Workum
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater de Mythe
Goes
De Reggehof
Goor
20:00
De Reggehof
Goor
De Skâns
Gorredijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Witte Theater
IJmuiden
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
donderdag 24 november 2016
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Idea, Soest
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 25 november 2016
20:15
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
De VV @ Volta
Volta, Amsterdam
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
20:00
Ton Kas - Jabroer
De Nieuwe Kolk, Assen
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Den Herd, Bladel
Daniël Arends - De Afterparty
De Weijer, Boxmeer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Chassé Theater, Breda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Omval, Diemen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cultura, Ede
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Willem, Enschede
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cpunt Theater, Hoofddorp
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Landgraaf, Landgraaf
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Singer Theater, Laren
Mini & Maxi
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Harmonie, Leeuwarden
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Tuin, Leusden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Lochem, Lochem
Minou Bosua - Minoux
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Veluvine, Nunspeet
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Willem, Papendrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. De Klameare, Workum
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Zaantheater, Zaandam
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
zaterdag 26 november 2016
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Hof 88, Almelo
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Spant!, Bussum
20:00
NUHR
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Bouwkunde, Deventer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Ronald Snijders (muzikant)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Mythe, Goes
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Reggehof, Goor
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Johan Goossens - Daglicht
Kulturhus Holten, Holten
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Aan de Slinger, Houten
Joep Onderdelinden - Taart!
Witte Theater, IJmuiden
Jochen Otten
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze