Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Mechelen
Mechelen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Singer Theater
Laren
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
BREStheater
Brielle
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurhuis de Leest
Izegem
De Harmonie
Leeuwarden
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hof in Salland
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
BREStheater
Brielle
C.C. Bacchus
Aalsmeer
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
De Velinx
Tongeren
20:15
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koningshof
Maassluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
woensdag 10 februari 2016
20:00
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posttheater, Arnhem
20:30
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zaantheater, Zaandam
donderdag 11 februari 2016
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Mechelen, Mechelen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van Kooten
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kennemer Theater, Beverwijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Ledeltheater, Oostburg
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Daniël Arends
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Singer Theater, Laren
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Spiegel, Zwolle
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 12 februari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Agnietenhof, Tiel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Klooster, Woerden
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 13 februari 2016
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Koningshof, Maassluis
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn