Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. De Werft
Geel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
So What!
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Gasthuiskerk
Doesburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Ons Tejater
Lieshout
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
15:45
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Gouverneurstheater
Heusden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
donderdag 17 november 2016
André Manuel - De Onzen
Diligentia, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten, Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Pieter Jouke
So What!, Gouda
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Witte Theater, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schouwburg Lochem, Lochem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Muze, Noordwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Markant Uden, Uden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Speeldoos, Vught
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 18 november 2016
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Ergens Anders
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Het Evertshuis, Bodegraven
Ali B - Je Suis Ali
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Spot
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Molenberg, Delfzijl
Joep Onderdelinden - Taart!
Diligentia, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bouwkunde, Deventer
Debby Petter - Bed & Breakfast
Gasthuiskerk, Doesburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Ton Kas - JABROER
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Kielzog, Hoogezand
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Ons Tejater, Lieshout
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Luctor et Emergo, Rilland
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meenthe, Steenwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 19 november 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Hof 88, Almelo
20:00
NUHR
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
Minou Bosua - Minoux
De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Diligentia, Den Haag
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kampanje, Den Helder
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Agora Theater Druten, Druten
15:45
Another Kind of Blue - Blue Technology
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Jan van Besouw, Goirle
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Haarlem Comedy Club
Hotel Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Gouverneurstheater, Heusden
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Ogterop, Meppel